Rekrutacja do zerówki Zasady rekrutacji do kl. I Terminy RODO

Zarzadzenie_Burmistrza_Koronowa.pdf

Dyrektor szkoły ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone w terminach określonych w Zarządzeniu Burmistrza Koronowa.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej kandydaci przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców dzieci (Zgłoszenie do klasy pierwszej) lub na wniosek rodziców

(szkoła nieobwodowa -Wniosek_o_przyjęcie_do_klasy_pierwszej_dziecka_spoza_obwodu ).

Do oddziału przedszkolnego przyjmowane są:

• dzieci 6 letnie (urodzone w roku 2018) - objęte obowiązkiem przygotowania przedszkolnego (Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego)
  • dzieci 5 letnie (urodzone w roku 2019) - zgodnie z wolą rodziców ( Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego)
  • dzieci 4 letnie (urodzone w roku 2020) - zgodnie z wolą rodziców ( Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego)

Rodzice dzieci już uczęszczających do oddziału przedszkolnego w naszej szkole składają deklarację o kontynuowaniu wychowana przedszkolnego ( Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego)

Wnioski można składać drogą elektroniczną na adres: sitowiec@koronowo.edu.pl lub w sekretariacie szkoły.